MDC2 Park Gliwice
Gliwice
Powierzchnia: 52300m2
MDC2 Park Gliwice to nowoczesne centrum dystrybucyjne zlokalizowane u zbiegu dwóch najważniejszych polskich autostrad A1 i A4....
MDC2 Park Łódź South
Łódź
Powierzchnia: 65000m2
MDC2 Park Łódź South to projekt objęty planem zagospodarowania idealny do rozwoju dystrybucji i logistyki o planowanej całkowitej powierzchni GLA 65 000 mkw....

Wynajem powierzchni magazynowej

Naszym podstawowym produktem, który rozwijamy są magazyny do wynajęcia, które stanowią znaczną część realizowanych projektów. Nasze magazyny posiadają wystarczającą ilość cross docków i bram wjazdowych.

Dlaczego cross docking umożliwia szybszą dostawę towarów?

Cross docking polega na znacznie tańszym i szybszym dostarczeniu towaru do klienta. Jest to taka forma przeładunku, która pozwala na sprawniejsze zarządzanie dystrybucją towarów. Towary są kompletowane zaraz po dostarczeniu na magazyn, a przy tym nie ma potrzeby ich składowania i tym samym ponoszenia kosztów przetrzymywania w odpowiednich warunkach, a także zajmowania miejsca w magazynie przez dłuższy czas.

Czym jest cross dock?

Czym jest cross dock? To typ magazynu, w którym zachodzi proces kompletowania. Jest również procesem transportu, w którym eliminuje się etap magazynowania. Jest to również nazwa systemu układu bram (czyli doków). Sam cross docking jest niezastąpiony w przypadku potrzeby sprawnego przewożenia towarów oraz szybkiego zamykania projektów w oparciu o model dystrybucji, w którym za cel stawia się dbałość o naturę.

Magazyny Warszawa

Nasze magazyny do wynajęcia w Warszawie budujemy w oparciu o zasadę zrównoważonego rozwoju. Do 2024 roku wszystkie nasze centra dystrybucji będą wyróżniać się zerowym śladem węglowym. Stawiamy również na funkcjonalność naszych magazynów, aby w pełni zaspokoiły oczekiwania najemców.

Magazyny Wrocław

Nasze magazyny do wynajęcia we Wrocławiu również są przyjazne środowisku. Dają one możliwość rozwijania łańcucha dostaw w duchu cross dockingu. Na bieżąco pracujemy nad ulepszaniem naszych nieruchomości, tak, aby były jak najlepiej dostosowane do rozwijającego się biznesu.

Kluczowe tereny inwestycyjne w Polsce

Każdy kraj posiada tereny inwestycyjne, które skupiają w sobie najbardziej kluczowe sektory przemysłu. Chcemy być częścią tego świata, dlatego nasze projekty znajdują się tam, gdzie obserwuje się największe zainteresowanie naszymi magazynami. Dzięki temu możemy być stale na bieżąco oraz na wyciągnięcie ręki.

To co nas wyróżnia, to podejście proekologiczne

Nasze nieruchomości są przyjazne środowisku. Wykorzystujemy ekologiczne materiały budowlane, stawiamy również na odnawialne źródła energii. Stawiamy na zrównoważony rozwój, dlatego też utrzymujemy dbałość o środowisko na najwyższym poziomie. Również w przypadku budowy nowych powierzchni.
Jako firma kierująca się wartościami działamy tak, aby korzyści płynęły z każdej strony. Podejście win-win jest najbardziej efektywne we współpracy biznesowej. Z tego powodu zapewniamy wsparcie dla obecnych i nowych najemców. Nasi eksperci z chęcią udzielą odpowiedzi na każde pytanie, a także pomogą rozwiązać zaistniałe problemy. Doradzimy również, która powierzchnia magazynowa będzie najlepsza dla prowadzonego biznesu.